Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Ramazan Narin
Bandırma Kent Konseyi Seçimleri
09.07.2021

 

 

 2 OY ALAN diye, dalgasını geçen tatlı su kurnazı ÇAKMA SOLCULAR...

 

KENT KONSEYINİZİ nasıl başınıza yıktığınızı ve hala KANUNTANIMAZ GAYRİMEŞRU işler peşinde, üstün güç imtiyazı sergileyip, TEKADAMCI olduğunuzu, yüzünüze kim söyleyecek? Veya içinizden kim itiraf edecek göreceğiz? Şimdiye kadar, BELEDİYE BAŞKANI kimi işaret ettiyse, konseyi oluşturan kamu temsilcileri, siyasi parti ve tüm STK temsilcileri, gösterilen onu seçtiler! Yani hiç bir delege kurum veya şahıs, şahsi veya kurumunun iradesini değil, BELEDİYE BAŞKANI tek kişisinin iradesine teslim olup, BİAT etti… Kent Konsey görevlerini yapmak gibi, bir arzunuz da yoktu. Beleşten yiyip içip, bide etiket yapıp kendinizi CHP içinde bir yerlere zorla yamadınız o kadar! SİZİ GİDİ çakma solcular, bir de sözde demokratsınız öyle mi?

 

ELPENÇE TEKADAMCI AMA İYİ BIATÇISINIZ NE YALAN!

Benim bu projelerimi susturup dinlemeyen ÇAKMA SOLCULAR. Ne yaptınız Konseylerinizde şimdiye kadar? Belediye ısmarlayınca yemek, çay, gezi... Nerde sizin solcu halkçı hizmet yüzünüz? Yarasına merhem olduğunuz, bir tane gariban var mı? Haaa Belediye arabalarıyla gidip, uçurtma uçurttuğunuz, KENT KONSEYİ UĆURTMA şenliklerinizi gördük ve unutmadık, işgalci ANTİDEMOKRAT solcular!

 

https://www.gercekbandirma.com/bandirma-kent-konseyi-secimi-pazartesi-yapilacak-ilk-aday-ramazan-narinden-carpici-vaatler

OKURSANIZ bir ülkücü KOMÜNİST sizi zehirlemiş sayılır, sakın okumayın! GELİN...

 

PAZARTESİ GÜNDEMINIZIN İLK MADDESİ, SIZI TEK BAŞINA YIKAN RAMAZAN NARIN in mahkeme kararını uygulayın, yasalara uygun yapınızı kurun sonra seçim kararınızı tazeleyin... Demokrat delegasyona ve adaylara başarılar dilerim... Ramazan Narin.

 

2015'TE İBRETLİK KONUŞMAMI BÖYLE ENGELLEDİNİZ, TAHAMMÜLÜ OLMAYAN, SADECE KENDİLERINI BIR ADAM ZANNEDEN, ANTİDEMOKRAT, KRİPTO SOLCULAR! .

 

İŞTE videosu : https://www.youtube.com/watch?v=p4-XNkLcPDA&t=20s

 

Siyaseten elinizi çekin demiştim Kent Konseyinden. Yine demiştim yılları heba ettiniz. Ne oldu. Heba edilen yıllara?


Bu yazı 2282 kez okundu.
sanalbasin.com üyesidir

SON YORUMLAR

Bengises [email protected] | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim