-- Adversting 9 REKLAM ALANI --

-- Adversting 10 --

Kurslara Başlıyorum

16:37:31 | 2022-01-26

 

 

 

         Elif Hilal Aydoğan 

 

 

Merhaba. Tatilimiz başladı. Şimdilik 2 tane kursa başladım. Biri yüzme, ikincisi Kuran Kursu.

Yüzme kursum geçen hafta başladı. Bir ay sürecek. Kuran Kursu daha başlamadı. Ama babamla mahalledeki Camiye gidip konuştuk. Başlayacağım. Hatta Sınıfımdaki arkadaşlarımdan da gelenler olacak.

Yüzme kursunda çok eğleniyorum.

Öğlen 1de başlıyor. Kuzenim Zeynep Serra ile birlikte yazıldığımız için gitmeden önce bizi Kübra Teyzem arabası ile almaya geliyor. Birlikte gidiyoruz. Gitmeden önce çantama güneş gözlüğümü, Deniz bonemi, havlumu ve yedek kıyafetlerimi alıyorum.

Gittiğimizde annemler tribünde bizi seyrediyorlar. Öğretmenlerimiz suya girmeden önce ısınma hareketleri yaptırıyor. Başımızı sağa sola çeviriyoruz, kollarımızı açıyoruz, sonra suya iniyoruz. Mavi yeri tutarak bacaklarımızı çırpmaya başlıyoruz. Küçük portları alarak yüzmeye çalışıyoruz. Suyun içinde olmaktan çok keyif alıyorum. Vücudumun esnek olduğu için hareketlerim çok rahat oluyor.

Biliyor musunuz geçen hafta ters şekilde suyun yüzeyinde durabildim. Sağlıklı olmak için spor yapmak gerekliymiş. Ben de çok seviyorum sporu. Su sporu da ayrı güzel... Bunu herkese tavsiye ediyorum. Yüzme kursu bittikten sonra da jimnastik düşünüyorum.

Bakalım Kuran kursunda neler olacak? Size orada olanlardan da bahsedeceğim.

Şimdilik iyi günler.

 

 

 

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :  

Tümü