Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
VİZİLLİ’DEN İSTİFA
Siyaset
2021-05-23 22:55

VİZİLLİ’DEN İSTİFA

 

 

 

 

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kollarına atanan Mert Nazmi Vizilli’nin, twitter hesaplarında, önceki yıllar yapmış olduğu paylaşımları gündem olmuştu.

 

AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram, görevi Mert Nazmi Vizilli'ye devretmişti.
AK Parti'deki bu bayrak değişiminin ardından, Sosyal medyada oldukça ses getiren paylaşımlar yer aldı.
Vizilli'nin gençlik yıllarında twitter hesabında yaptığı paylaşımlar gündeme geldi. 
 
 
Gündeme gelen bu paylaşımların hemen ardından haber merkezimize gelen sorular üzerine biz de AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran'ın hassas karakterine ters düşen bu paylaşımların akıllarda soru işareti bıraktığını yazmıştık. Olaylar üzerine Vizilli'nin göreve devam edip etmeyeceği merak konusu olurken; bugün Mert Nazmi Vizilli twitter hesabından açıklama kararını açıkladı.

Vizilli şunları kaydetti:

“Kamuoyunun malumu olduğu üzere bir süredir geçmiş sosyal medya paylaşımlarım hakkında bir kampanya yürütülüyor. Yürütülen bu kampanyanın şahsıma verdiği zararı önemsemedim. Ancak bu kampanyanın şahsımı aşan bir şekilde partimizi yıpratmaya dönük bir hal alması dolayısıyla Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevinden ayrılmayı, partime duymuş olduğum sorumluluğumun bir gereği olarak görüyorum ve görevimden ayrılıyorum.

Bu davaya gönül vermiş ve Sayın Cumhurbaşkanımızın izinde yürümekten şeref duyan biri olarak, ömrümün kalanını da elimden geldiğince bu davaya hizmetle geçireceğim.

Beraber yol yürüdüğümüz büyün kardeşlerime ve Genel Merkezimizde birlikte çalışmaktan onur duyduğum tüm Başkanlarıma teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun.

Kamuoyuna saygıyla bildiririm. “ 

 

 

 

İşte Mert Nazmi Vizilli'nin geçmiş yıllarda twitter hesabından yaptığı paylaşımları:

 

 

 

 


Bu haber 405 kez okundu.
sanalbasin.com üyesidir

SON YORUMLAR

Bengises [email protected] | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim