Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Yeni Başkanı Ümit Arslan
Spor
2020-08-15 14:09

Yeni Başkanı Ümit Arslan


 

Dün akşam Alpaslan Türkeş Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Balıkesirspor'un olağan genel kurulunda kulüp başkanlığına Ümit Arslan seçildi.

 

Alpaslan Türkeş Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen olağan genel kurulda Başkan Kadir Dağlı, kulübün eski asbaşkanlarından Ümit Arslan ile İbrahim Kaya aday oldu.

 

Mehmet Çalışkan'ın Divan Kurulu Başkanlığını yaptığı kurulda, mevcut yönetimin ibra edilmesiyle ilgili yaptığı oylamada, gerginlik yaşandı. Daha sonra yapılan oylamada Kadir Dağlı yönetimi hem mali hem de denetleme konusunda ibra edilmedi.

 

Gazetemize gelen bilgilerle geçtiğimiz günlerde BOMBA İSİM olarak gösterdiğimiz Aday İbrahim Kaya, Oy verme işlemi öncesi, seçimden çekildiğini duyurdu.

 

Daha sonra yapılan seçimde, 329 oy alan kulübün eski asbaşkanlarından Ümit Arslan başkanlığa seçildi.

 

Mevcut başkan Kadir Dağlı'nın 150 oy aldığı seçimde 5 oy ise geçersiz sayıldı.

 

En kısa zamanda transfer tahtasını açtıracaklarını belirten Arslan, şöyle konuştu:

"Balıkesirspor'a sabit ve kalıcı gelirler oluşturmak için çalışma yapacağız. Taşıma su ile değirmenin ne kadar zor döndüğünü bu salondaki herkes biliyor. Günü kurtarmak yerine kısa vadede ekonomik sıkıntıları bertaraf etmek, uzun vadede ise kalıcı çözümler üretmek için yönetim kurulu olarak projelerimiz hazırdır. Balıkesirspor'u bundan sonra siyaset üstü bir yönetim temsil edecektir. Kulüp kasasına giren her bir kuruşu Balıkesirspor'a gönül vermiş herkes internet sitemizden takip edebilecektir. Hedeflerimiz ilk yıl sürdürülebilir bir mali yapıya kavuşmak, sonra kurumsallaşma ve Türk futbolunun temel sorunu olan altyapı tesislerini oluşturmaktır."

 

Ümit Arslan başkanlığındaki Balıkesirspor'un yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

"İlhan Eker, Metin Özpınar, Murat Ustalı, Ahmet Sakbaş, Ferit Gündoğdu, Rıza Tekin, Erol Çetin, Kazım Çaylan, Mehmet Demiraslan, Cem Özışıklıoğlu, Aytuğ Yormaz, Burak Ceylan, Harun Özkan, İbrahim Teke, Sinan Eren, Ümmet Şengül, İbrahim Akdeniz, Hüseyin Atikler, Sadettin Akbaba, Cihan Çakır."

 


Bu haber 863 kez okundu.
sanalbasin.com üyesidir

SON YORUMLAR

Bengises [email protected] | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim