Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
YAZICI AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Magazin
2019-06-20 18:15

YAZICI AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ


 

Memleketi Düzce olan Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve Eşi Hanife Yazıcı’nın oğlu Oğuzhan  Yazıcı, Turhan Armağan ile görkemli bir düğün tören ile “evet” dediler…

 

Vali Ersin Yazıcı’nın oğlu Oğuzhan  Yazıcı ile Nazır Turan’ın kızı Armağan  Turan’ın düğünleri, görkemli bir törenle yapıldı.

 Bu görkemli düğün, Düzce Pelemir otelde gerçekleşti. Törene Balıkesir ve Düzce’den çok sayıda protokol üyesi katıldı. Nikahı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tarih Büyükakın kıyarken, nikah şahitliğini TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, Milli Savunma eski Bakanı Fikri Işık, İçişleri eski bakanı Selami Altınok ve Yargıtay Üyesi Kenan İpek yaptı.

 Yoğun katılımın olduğu düğün töreninde çiftler “Evet” diyerek hayatlarını birleştirdi.

 Yazıcı ve Turan ailelerinin bu mutlu gününde Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Balıkesir Önceki Dönem Ak Parti İl Başkanı Hasan demirarslan, Balıkesir Milletvekilleri ve çok sayıda Protokol, Vali ve protokol üyesi katılım sağladı.


Bu haber 1963 kez okundu.
sanalbasin.com üyesidir

SON YORUMLAR

Bengises [email protected] | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim