Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
KADIN MECLİSİ’NDE ÇALIŞMA GRUP BAŞKANLARI SEÇİLDİ
Gündem
2019-09-14 17:49

KADIN MECLİSİ’NDE ÇALIŞMA GRUP BAŞKANLARI SEÇİLDİ


 

Geçtiğimiz günlerde Karesi Avm toplantı salonunda Hilal Demirözer Başkanlığında Karesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ilk toplantısı gerçekleşti.

 

Karesi Kent Konseyi Kadın Meclisi toplantısı 10 Eylül 2019 tarihinde Karesi AVM Toplantı Salonunda saat 18.00’de gerçekleşti.

 

Gerçekleşen toplantıda, Kadınları bir araya getiren Karesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hilal Demirözer, Kadın Meclisinde yer alan kadınlarla birlikte Çalışma gruplarını ve Başkanlarını belirlemek üzere açılış konuşmasını yaptı. Toplantıda gelen önergelerle Çalışma Grup Başkanlarının isimleri okunarak, her aday kendini tanıttı.

 

Çalışma Gruplarında; Kadın ve Aile Sağlığı Çalışma Grubu Başkanı Filiz Aslantekin, Sosyal yardımlaşma Çalışma Grubu Başkanı Ayla Güngör, Kültür-Sanat-Estetik Ve Basın Çalışma Grubu Başkanı Ayşenur Kaya Aydoğan, Kadın Ve Eğitim Çalışma Grubu Başkanı Özlem Gül, Çevre Şehir Kadın Çalışma Grubu Başkanı Sema Ak, Kadın Ve Siyaset Çalışma Grubu Başkanı Meral Cengiz, Proje Hibe ve İstihdam Çalışma Grubu Başkanı Dilek Türker, Doğal Yaşam Ve Hayvan hakları Çalışma Grubu olarak Çalışma Grubu Başkanı Türkan Gögkul, seçimle belirlendi.

 

Karesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hilal Demirözer, “Önümüzdeki günlerde Grup Başkanlarımızla tekrar toplantı gerçekleştirip, yapılacak projelerimizi detaylandıracağız. Sizlerden Güzel projeler bekliyorum. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, göreve seçilen Başkanlarımı tebrik ediyorum.” Diyerek toplantıyı sonlandırdı.

 

Toplantı sonrasında Başkan Demirözer ve Kadın Meclisi Üyeleri fotoğraf çekimi gerçekleştirdiler.

 

 


Bu haber 1844 kez okundu.
sanalbasin.com üyesidir

SON YORUMLAR

Bengises [email protected] | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim