Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
ŞENER ÖĞRETMENDEN MEKTUP VAR
Gündem
2021-09-17 11:39

ŞENER ÖĞRETMENDEN MEKTUP VAR

Gazetemiz yazarlarından eğitimci Şener Altun, görev yaptığı okula, öğrencilerine yazdığı “hoşgeşdin” mektubu ile başladı.

Şener öğretmen, mektubunda şunları yazdı:

 

YOL ARKADAŞIM

1/E AİLESİNE

HOŞGELDİN

 

Seninle tanışmak, konuşmak, gülmek, oyun oynamak, şarkı söylemek, seninle yeniden büyümek için sabırsızlanıyorum. Hayalini kurduğum o güzel günlerin başlamış olması beni heyecanlandırıyor.

Sevgili Yavrum;

Okul günlerimiz birbirinden güzelliklerle dolu geçecek. Dünyayı tanıyacağız, dünyanın bilgisini öğreneceğiz. Ben senden öğreneceğim, sen benden. Birlikte başaracağız, birlikte güleceğiz, birlikte büyüyeceğiz. Hepsinden önemlisi de, seni ne kadar çok sevdiğimi anlatma ve gösterme fırsatı bulacağım. Her yeni güne seni özlemiş olarak başlayacağım.

Yol Arkadaşım;

Artık biz seninle arkadaşız, yol arkadaşıyız. Hayatımızın en güzel dört yılını yaşayacağımız yol arkadaşlığı. Madem arkadaş olduk sana bir sır vereyim. Benimle yol yürüyen her arkadaşım, okuma yazmayı eğlenerek, oynayarak öğrendi, öğrendiklerini bana da öğretti. Sen de öğrettiklerini bana öğreteceksin. Öğretirsin değil mi? Ne de olsa yol arkadaşıyız.

Sevgili Öğrencim;

Sakın unutma! Sen bana ağlayarak gelsen de ben seni ağlayarak göndermem. Çünkü ben öğretmenim.

SENİ SEVİYORUM.

ÖĞRETMENİN – YOL ARKADAŞIN

Şener ALTUN


Bu haber 149 kez okundu.
sanalbasin.com üyesidir

SON YORUMLAR

Bengises Gazetesi@ | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim