Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
MONTESSORİ HER YERDE PROJESİ
Gündem
2021-03-17 17:48

MONTESSORİ HER YERDE PROJESİ

 

 

Balıkesir ilkokul ortaokul ve anaokulu öğretmenlerinden oluşan ekip, Montessori Her Yerde diyerek başarılı bir proje gerçekleştirdi.

 

15 Ocak Tarihinde başladıkları çalışmalarla çok titiz çalışan öğretmenler, “Projemizle Montessori eğitimin gerçekleştirdiğimiz alanlarına eğitim gözlemiş olacağız. Balıkesirden Mersine uzanan ortaklığımızla, Makbule Demirin katılımıyla projemiz sağlam adımlarla ilerlemeye başladı. Bu proje sayesinde Montessori eğitiminin kendi haline ortaya koyarak yaygınlaşmasını sağlamış olacağız.” Diyerek hedeflerini belirlediler.


Proje hedeflerine ulaşmak için Şubat ayı çalışmalarını da büyük bir heyecanla başlayan ekip, ilk olarak sosyal medya hesaplarını oluşturarak yaygınlaştırma çalışmalarına başladı. Ardından Proje fragmanı ve ekip tanıtımı ile yaygınlaştırmalarına devam etti. Ve proje tanıtımı ile ilgili tüm proje broşürleri hazırlanarak yaygınlaştırıldı.


Çalışmalarını velilerin destekleri ile devam ettirdiler. Velilere ve öğrencilere EBA üzerinden projelerini tanıtan Öğretmenler, “montessori Her Yerde, projesi ekibi olarak heyecanla başladığımız projemizde birlikte çalışmaktan ok mutluyuz. Önümüzdeki çalışmaları sabırsızlıkla bekliyoruz.” Dediler.

 

İşte Proje Ekibinin Kahramanları;

Mine Kuzu; Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Balıkesir)

Betül Somuncu; Yunus Emre Ortaokulu (Balıkesir)

Ayşe İlhan; Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu (Balıkesir)

Makbule Demir; Mustafa Özcan İlkokulu (Mersin)

Hatice Öztekin; Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu (Balıkesir)

Latife Saz; General Kemal Balıkesir Ortaokulu

Hülya Çiftçi; General Kemal Balıkesir Ortaokulu

Meliha Işık; Hasan Basri Çantay İlkokulu (Balıkesir)


Bu haber 309 kez okundu.
sanalbasin.com üyesidir

SON YORUMLAR

Bengises Gazetesi@ | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim