Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
CHP’NİN VİRÜSLERİ:
Siyaset
2020-05-13 01:02

CHP’NİN VİRÜSLERİ:

 

 

(Endişe etmeyin Okumakla Geçmez!)

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve partisinin yetkililerinin Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Hâkimler Savcılar Kuruluna, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine yönelik hakaretleri sistemi işlemez kılmak için ortaya atılan; bir POLİTİK VİRÜS'tür.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun TSK’da emir komuta zinciri kalmadığını söyleyerek komuta kademesini eleştirmesi; ordu içine atılmaya çalışılan bir İHANET VİRÜSÜ'dür.

 

12 Eylül darbesinin ve 12 Eylül Cunta yönetiminin Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminden daha iyi olduğunu söylemesi; DARBE VİRÜSÜ’dür.

 

Genel Başkan Danışmanı Fatih Gürsul, FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan 10 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. FETÖ VİRÜSÜ’ne çarpıcı örnektir.

 

Şehir Hastanelerine karşı çıkıp, Adana Büyükşehir Belediyesinin fuar alanındaki uydurma, maket hastanesini örnek göstermesi; SAĞLIK VİRÜSÜ’dür.

 

Halkın oyları ile seçtiği Cumhurbaşkanına ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine saray rejimi demek; ŞEBEK VİRÜSÜ’dür.

 

24 Haziran Seçimlerini ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hazmedememek; HAZIMSIZLIK VİRÜSÜ’dür.

 

Sayın Genel Başkan, 10 yıldır girdiği tüm seçimleri kaybetmiştir. Ama hala iktidardadır (!) Bu ise; STOCKHOLM SENDROMU VİRÜSÜ’dür.

 

Milletin teveccühüne mazhar olmuş siyasi liderlere Menderes, Özal, Recep Tayyip ERDOĞAN'a diktatör demek; SECRET DICTATOR VIRUS'dır. (Gizli Diktatörlük Virüsü)

 

Tek parti döneminden kalma, kendini devlet olarak görme ise; KAVAK YELLERİ VİRÜSÜ’dür.

Türkiye’de hiç kimsenin can ve mal güvenliği yoktur. Türkiye’ye yatırım yapmayın. Kim demiş? Evlere şenlik ana muhalefet partisinin lideri demiş (!) Bu ne tür virüstür, takdir sizin. Bunun adını bulamadım, literatüre henüz girmemiş…

 

12.05.2020

Yavuz SUBAŞI

Balıkesir Milletvekili

AK Parti MKYK Üyesi

 


Bu haber 77 kez okundu.
sanalbasin.com üyesidir


SON YORUMLAR

Bengises Gazetesi@ | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Espower Bilisim